top of page
Caută

Școala de dansuri populare (2022-23)

Actualizată în: 1 sept. 2022

(înscrieri la celelalte activități ale parohiei în josul paginii)Vă anunțăm cu bucurie că reluăm înscrierile pentru Școala de dansuri populare Sfântul Filimon.

Având deja experiența unui an de pregătire cu cei mici, căutăm noi tineri, cu vârsta între 6 și 14 ani, care doresc să se alăture grupului.

Cursul va începe în 21 septembrie și va avea loc în fiecare miercuri (exceptând vacanțele școlare și zilele libere naționale), între orele 16.30 și 18.15, în sala din Rozenkransplein 10, 2610 Wilrijk (lânga biserica noastră).
Nu se percepe o taxă de înscriere, lăsându-se la aprecierea părinților posibilitatea, respectiv amploarea unui eventual sprijin pentru acoperirea costurilor de organizare (închirierea sălii de curs, materialele necesare etc.)

Înscrierile au loc în perioada 1 - 20 septembrie, prin completarea formularului de mai jos.

Informații suplimentare puteți obține la 0485642609 (d-na Monica BRAEKEN).


Înscrieri la Grupul de cateheză.

Komentáře


bottom of page