top of page
Caută

Apel la întrajutorare


Iubiților,

Zilele trecute, DANIEL CRISTIAN, un tânăr în vârstă de 31 de ani, din Antwerpen, a trecut la Domnul, la capătul unei lupte de mai bine de șase ani cu o boală nemiloasă. Înmormântarea va avea loc marți, 9 martie 2021.

Pe lângă durerea firească, pe care cei mai mulți dintre noi o putem doar bănui, familia lui este strivită de costurile pe care le presupune acest moment. Așadar, dacă sunt printre dvs. persoane care pot da o mână de ajutor, aceasta este mai mult decât binevenită.

Donațiile le puteți face fie la biserică, fie prin transfer bancar în contul parohiei:

Beneficiar: Roemeense Orthodoxe Parochie Antwerpen

IBAN: BE84 0013 6127 4859, deschis la BNP Paribas Fortis

Comunicare: Inmormantare CRISTIAN

Domnul să îl odihnească, iar pe noi să ne miluiască, primind osteneala și înmulțind dărnicia!

Comentarios


bottom of page